איך לבחור בגדים בצורה נכונה ?

איך לבחור בגדים בצורה נכונה ?

איך תבחרו את הבגדים שהילדים שלכם ילבשו?

 

לבוש אנושי הוא אחד המרכיבים הבסיסיים שיש לקחת בחשבון בקפידה בעת בחירתם. זה מדגים את היופי של בני אדם בצורה כזו או אחרת. זה מדגים את העדפותיו של האדם וגם מדגים את הביטחון העצמי שלו, כל אלו תורמים לכך שהעניין נוטל חלק משמעותי בתשומת הלב של נשים, דווקא. כתוצאה מכך, מומחים גיבשו מספר כללים ונקודות חשובות שיסייעו לכם בבחירת הלבוש. למשל, ההחלטה מבוססת על גילו הכרונולוגי של האדם וצבעי הלבוש שלו מתאימים לגוון העור שלו. לדוגמה, צבעים כהים מקדמים גוון עור כהה, בעוד שלצבעים בהירים יש השפעה הפוכה; הם גם מקדמים עלייה במשקל. כתוצאה מכך, אנשים הסובלים מעודף משקל צריכים לבחור בגדים כהים בבחירתם, בניגוד לאנשים רזים, עליהם לשקול גם את הרמוניית הצבע של הבגד.

 

כאשר את שמה לב לחששות הקודמים, בחירת הלבוש שלך מפושטת לך או למישהו אחר, ?אך האם זה אותו הדבר כשאת בוחרת בגדים לילדך

 

תהליך בחירת הבגדים לילד מתחיל ברגע שתאריך הלידה שלו קרוב ונמשך שנים רבות, יש בכך כדי לבלבל את האם. הסיבה לכך היא שהידע שיש לה לגבי בחירת לבוש לא עוזר הרבה בתהליך בחירת הלבוש של הילד, ולכן היא מתחילה לשאול שאלות ותשובות מתוך כוונה לדעת מה בעצם הילד צריך בכל שלב; כתוצאה מכך, נדון בשאלות האמהות במאמר זה.

 

איך תבחרו את הבגדים שהילד שלכם ילבש?

אמהות רבות רוצות להדגים את ילדיהן בצורה הכי מושכת והכי מושכת, זה כל כך נכון שיש אמהות שיזניחו את המראה שלהן ובמקום זה יתרכזו ביופי של הילדים. זה מה שגורם לנשים רבות להתפתות לפיתוי של קניית בגדים שאינם מתאימים לילד או שאין להם תפקיד משמעותי בהתפתחות הילד, בשל חשש שהאם תהיה קנאית יתר או מודאגת מהנוחות והסגנון של הילד. . אמא, עליך לשים לב להיבטים הבאים כשאת מחליטה על הלבוש של ילדך.

 

 

✅סוג בד 👕

לפני שמסתכלים על המראה החיצוני של היצירה ומדמיינים את ילדכם לובש אותו, כדאי לשים לב היטב לסוג הבד ממנו הוא עשוי. כותנה היא תמיד הבחירה הטובה ביותר לילדים, בין אם תינוקות שזה עתה נולדו ובין אם ילדים גדולים יותר בחורף והצורך לשמור על חום טוב של הילד, ניתן לבחור בגדי צמר במרקם רך כדי לא לשרוט את העור, וגם אם. הגירוד הוא קל ויגרום לגירוד ואי נוחות לתינוק.

 

✅בחרו בגדים פרקטיים 👕

כאשר הילד הוא תינוק, אמו חייבת להחליף כל הזמן את בגדיו על מנת לשמור על בריאותו וההיגיינה האישית, וכשהילד גדל הוא הופך להיות מאוד פעיל. הוא נופל וגם הבגדים שלו מלוכלכים כל הזמן. לכן על היולדת לבחור בגדים שניתן לכבס שוב ושוב, רצוי לכבס במכונת כביסה אוטומטית וניתן לייבש אותם במהירות כדי לחסוך זמן ומאמץ של היולדת, במיוחד אם האם עובדת, שכן נושא הכביסה כל הזמן הופך לבעיה. שצריך לפתור.

✅קניית בגדים נוחים 👕

יש להימנע מלבישת בגדים מעל ראשו של הילד, ולבחור בגדים הדומים לחולצות, אך יש לעשות זאת תוך שימת לב לצורך שהכפתורים יהיו רכים ונוחים לילד ולא צמודים. סיכות, עניבות, כפתורים גדולים, או כאלה עם עניבה.

 

עוד יש לציין שקצב הגדילה של הילד משתנה מילד אחד לשני. לכן אין לקנות בגדים על סמך החלפות של ילד אחר, והאם תמיד צריכה לקנות בגדים במידה גדולה יותר ממידת הילד. הסיבה לכך היא שהילד גדל במהירות וזז הרבה, במיוחד לאחר שנת החיים הראשונה.

 

✅בגדי שינה 👕

הלבשת שינה חשובה, במיוחד עבור תינוק. בחרו ביגוד מחלק אחד שמכסה את הילד לחלוטין, כולל גרביים ולעיתים כפפות שיטה זו מגנה על הילד יותר מהשמיכה הרגילה, במיוחד בחורף, שכן גרביים עלולות להחליק מכפות רגליו הקטנות. תנועה, שמביאה לקור שמגיע לגופו, וכמובן אין הכוונה לכך שהאם מכסה את הילד במספר שכבות לבוש בחורף; במקום זאת, כדאי לבחור חתיכה כבדה עם תחתוני כותנה.

 

✅מתאים לגיל הילד 👶 👦

אמהות רבות נוטות לסגנון הרשמי והקלאסי, והן מיישמות זאת אפילו על ילדיהן למרות היופי והאלגנטיות של סגנון לבוש זה, הוא אינו מתאים לגילן. היא מאופיינת בתמימות. לכן, ניתן לבחור בסגנון הפורמלי כאשר יש אירוע; כמו למשל לקחת את ילדכם לחתונה של אדם קרוב, אבל בחיי היום יום כדאי להתרחק מהשיטה הזו. הסיבה לכך היא שזה לא נוח לילד כי אין לו את הגמישות שכל הילדים צריכים.

 

✅מתאים להסרה

כי ילד מאבד את חום גופו מהר יותר מאדם מבוגר; לכן, לא ניתן לבחור בגדים לפי טמפרטורת הגוף והרגשה בכל עונה; למשל, אנחנו המבוגרים לא עוברים מיד מבגדי קיץ לבגדי חורף; במקום זה אנחנו לובשים בסתיו בגדים עם שרוולים ארוכים, אבל הם קצת קלים, ולילד אי אפשר להתייחס אליהם ככה. יש לבחור בגדי חורף גם לסתיו, לא רק לחורף.

 

✅צבעים 🎨

"לצבעים יש השפעה רבה על נפשו של הילד לעולם לא לשכוח, והצבעים המתאימים לתינוק הם צבעים בהירים מאוד כמו לבן, בז', תכלת וורוד, וכשהילד מתבגר קצת". ; ניתן לבחור בצבעים עזים שונים כמו ירוק, כתום ואדום ניתן לבחור אפילו בבגדים המכילים צבעים רבים, אך בצורה אלגנטית והרמונית, כדי להעניק לילד מראה חי ומלא חיים.

 

✅מספר חלקים

כי האם תחליף כל הזמן את הבגדים של הילד שלה; יש לרכוש מספר מספיק מכל סוג. זה פרופורציונלי לאורך התקופה בין כביסה אחת לאחרת, וגם להפרדה. ייבוש בגדים בחורף או בימים לחים לוקח יותר זמן מאשר בקיץ.

 

✅הילד בוחר את הבגדים שלו

מתן אפשרות לילד לבחור את הבגדים שלו מביא לו יתרונות רבים, כולל:

 

הגברת הביטחון העצמי של הילד וגם הבחירות שלו.

עוזר לפתח את אישיותו של הילד; זה מפתח אצל הילד את התפיסה של לקיחת אחריות על ההחלטות שהוא מקבל, וגם עוזר לו לגבש נקודת מבט עצמאית משלו כלפי הדברים.

פיתוח חוש הצבעים האמנותי של הילד; זה מתחיל בלימוד תיאום צבעים אחד עם השני והכרת כל צבע ומה מתאים לו.

ילד בדרך כלל מתחיל להביע את דעתו על בגדיו כשהוא בן 3 עד 4 שנים. לכן יש לאפשר לו לבחור בגדים, אבל בצורה מושכלת. לדוגמה, אתה יכול לבטא כמה אתה אוהב אותו על ידי לובש פריט מסוים כדי לגרום לו להרגיש אהוב על ידי זה. אתה יכול גם לקחת אותו לקניות, לבחור כמה חלקים שאתה אוהב, ולאחר מכן לאפשר לו לבחור אחד מהם. ואז הוא מרגיש שהוא זה שבחר את הבגדים שלו, אבל במציאות זו הבחירה שלך.

 

כמו כן, יש צורך תמיד בדיאלוג עם הילד, להסביר לו את נקודת המבט שלך ולתת את הנקודות הבסיסיות לבחירת בגדים. כמו הבהרת ההבדל בין בגדי קיץ לחורף ובין בגדי ספורט לבגדים לביקורים ולאירועים רשמיים באופן שתואם את גילו.